Про нас – виробник відновлених шин
Розташована в Сучаві, наша діяльність із збору, переробки, відновлення протектора та відновлення протектора шин розпочалася в 1994 році. Асортимент продукції включає нові, відновлені, відновлені та вживані шини для літнього, зимового та всесезонного сезону.
 
Сюди також входять шини для легкових автомобілів, фургонів, причепів або караванів, 4×4 або позашляховиків, вантажівок, сільськогосподарських, промислових, скутерів, мотоциклів та спеціальних.
 
Ми є виробником якісних відновлених шин Premium Plus у категорії Touring, Van, 4×4, Truck та Premium і Standard (бюджетної) якості для вантажівок. Ми пропонуємо нашим клієнтам різноманітну палітру продукції, у нас можна знайти шини для будь-якого автомобіля та будь-якого бюджету
 
Завдяки досвіду підбору каркасів і профільних шин ми маємо власну мережу збору. Ця мережа включає швейцарський, німецький, французький, австралійський, японський та американський ринки, де ми вибираємо виключно шини преміум-марки.
 
Таким чином, ми можемо запропонувати відремонтовані, відновлені та вживані шини найвищу якість за ціною на 50% нижчою, ніж інші шини на ринку.
 

Найбільший виробник відновлених шин у Східній Європі

Маючи понад 25 років досвіду роботи в шинному бізнесі, ми стали найбільшим виробником відновлених шин у Східній Європі. Постійно інвестуючи в найпередовіші технології та підтримуючи високі стандарти якості, ми залишаємось на вершині ринку.
 
Вибираючи відновлені шини, ви берете активну участь у захисті навколишнього середовища. Ця галузь допомагає зменшити споживання нафти, заощаджуючи 500 000 тонн нафти щорічно в ЄС. Крім високих стандартів якості наших продуктів і послуг, захист навколишнього середовища є важливою складовою нашої компанії.
 
Як компанія, яка перебуває в процесі міжнародної експансії, професійний розвиток наших співробітників є основоположним для досягнення наших цілей.
 
Дякуємо, що завітали на нашу сторінку, і не забудьте відвідати наш інтернет-магазин шин.