Показано 1–30 із 163

Літня гума від Rabdurg

Водії дуже добре знають, що для кожного сезону необхідно мати відповідні шини. Їздити в теплу пору року на зимовій гумі не заборонено, але вона також не найефективніша і не найбезпечніша. Найкраще мати літню гуму, коли температура постійно перевищує 7 градусів за Цельсієм. Так, з зимовими теж можна бігати, але вони дуже швидко зношуються, та й характеристики не найадекватніші.

Виробники відповідально ставляться до виготовлення літніх шин, щоб вони забезпечували безпечне водіння та хороше зчеплення з дорогою при дуже гарячому асфальті, під час дощу або під час руху по ґрунтовій дорозі.

Заміна шин

Зимові шини необхідно міняти вчасно літніми, коли на вулиці стає спекотно, щоб не зношувати їх передчасно, а також мати всю безпеку, яку може запропонувати комплект літніх автомобільних шин.

З іншого боку, взимку на літній гумі не їздиш, по-перше

Зберігання літньої гуми

Коли приходить час міняти шини, важливу увагу необхідно приділити їх зберіганню, незалежно від того, літня ми чи зимова гума. Зберігання повинно проводитися правильно, щоб якомога довше насолоджуватися якістю шин, інакше ви купуєте найкращі літні шини за безцінь, тому що продуктивність швидко знизиться.

Уникайте зберігання шин у дуже теплих місцях (на балконі, на відкритому повітрі) і вибирайте максимально темне та прохолодне місце.

 Radburg – літня гума на будь-який смак

Більшість людей купують літні шини онлайн. Це простий і швидкий спосіб, а ціни, які ми виставляємо, дуже справедливі.

У нас є шини різних розмірів для наших клієнтів, які підходять не лише для легкових автомобілів, але й для фургонів, автомобілів 4×4, вантажівок тощо. При цьому, щоб задовольнити якомога ширше коло потреб і реалізувати продукцію на будь-який смак, у нас є в продажу не тільки нові літні шини, а й відремонтовані або вживані. На останні надається максимальна гарантія, щоб переконатися в їх якості..

Ми робимо все можливе для швидкої доставки, при замовленні комплекту літньої гуми доставка безкоштовна. Якщо ви не задоволені замовленими товарами, ви маєте можливість повернути їх протягом 14 днів, якщо ви ними не користувалися.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете зв’язатися з нами в будь-який час за телефоном, вказаним на сторінці, з понеділка по суботу з 08:00 до 22:00 і ми негайно відповімо вам.