Конфіденційність ваших особистих даних є однією з головних турбот ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, 59000, Україна, Чернівецькаобласть, Чернівецький район, м.Сторожинець, вул.Матросова документ призначений для інформування вас про обробку ваших персональних даних у контексті використання веб-сайту www.radburg.com.ua, який ми будемо називати «веб-сайт».

Зміст:

 • Категорії персональних даних, що обробляються;
 • Цілі та підстави обробки;
 • Тривалість часу, протягом якого ми обробляємо ваші дані;

 

1. Категорії персональних даних, що обробляються:

A. Якщо ви є клієнтом веб-сайту, ТОВ “СТОРТАЙРЕС” оброблятиме ваші персональні дані, такі як:

 • Ім’я та прізвище;
 • Номер телефону;
 • Адреса електронної пошти;
 • Платіжна адреса;
 • Адреса доставки;
 • Дані, що стосуються того, як ви використовуєте сайт (наприклад, ваша поведінка / уподобання / звички на сайті);
 • А також будь-які інші категорії даних, які ви надаєте безпосередньо в контексті створення облікового запису користувача, у контексті розміщення замовлення через веб-сайт або будь-яким іншим способом, що є результатом використання веб-сайту.

Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Facebook або Google для створення облікового запису користувача на сайті, SТОВ “СТОРТАЙРЕС” оброблятиме такі дані публічного профілю, які відображаються відповідними програмами: ім’я користувача, адреса електронної пошти. Якщо ви вирішите створити обліковий запис користувача, перед оформленням замовлення продукту, доступного на сайті, буде запитана ваша електронна адреса, на основі якої буде автоматично створено обліковий запис. Якщо ви не завершите замовлення, адреса електронної пошти та інші надані дані не будуть зберігатися ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, а створений обліковий запис буде видалено автоматично.

B. Якщо ви є відвідувачем сайту, ТОВ “СТОРТАЙРЕС” оброблятиме ваші персональні дані, які ви надаєте:

 • Безпосередньо в контексті використання сайту, наприклад дані, які ви надаєте в розділі контактів/запитань/скарг, у тій мірі, в якій ви зв’язуєтеся з нами таким чином
 • Опосередковано такі дані, як: IP-адреса, використовуваний браузер, час перегляду, історія пошуку, використовувана операційна система, мова та переглянуті сторінки, повні URL-адреси, послідовність кліків на нашому сайті, через нього та з нашого сайту, інформація чи продукти, які переглядалися/шукалися, тривалість відвідування певних сторінок, інформація про взаємодію зі сторінками (наприклад, прокручування, клацання, рухи миші), дані про поведінку користувачів.

2. Цілі та причини обробки

A. Якщо ви є клієнтом веб-сайту, ТОВ “СТОРТАЙРЕС” обробляє ваші персональні дані наступним чином:

 • Для здійснення договірних відносин між вами та ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, відповідно, для прийняття, підтвердження, відправлення та виставлення рахунків за замовлення, розміщене на веб-сайті, інформування вас про статус замовлення, організацію повернення замовлених продуктів тощо.

Причина: обробка ваших даних для цієї мети базується на договорі, укладеному між вами та ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, визначеному в Умовах використання www.radburg.com.ua/правила-та-умови. Надання ваших персональних даних є необхідним для виконання цього договору. Відмова в наданні даних може призвести до неможливості здійснення договірних відносин між вами та ТОВ “СТОРТАЙРЕС”.

 • Для виконання юридичних зобов’язань, що виникають у контексті послуг, що надаються через веб-сайт, у тому числі зобов’язань у податкових питаннях, а також у питаннях архівування.

Причина: обробка ваших даних для цієї мети необхідна на основі правових зобов’язань. Для цього необхідно надати свої дані. Відмова в наданні даних може призвести до неможливості виконання юридичних зобов’язань користувача і, отже, до неможливості запропонувати вам послуги через сайт.

 • Для маркетингової діяльності, відповідно, для передачі за допомогою засобів дистанційного зв’язку (електронна пошта, sms) комерційних повідомлень щодо продуктів і послуг, які пропонує ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, через веб-сайт.

Причина: обробка ваших даних для цієї мети ґрунтується на вашій згоді, якщо ви вирішите її надати. Ви можете висловити свою згоду на обробку даних, поставивши позначку у відповідному полі під час створення облікового запису або після створення облікового запису в розділі інформації про мій обліковий запис. Щоб відмовитися від отримання таких комерційних повідомлень, ви можете скористатися опцією в кінці кожного електронного листа/sms, що містить комерційні повідомлення. Крім того, ви можете скасувати підписку, увійшовши в розділ «Інформація мого облікового запису». Надання ваших даних для цієї мети є добровільним. Відмова в наданні згоди на обробку ваших даних для цієї мети не матиме для вас негативних наслідків.

 • З метою проведення різноманітних аналізів, звітів про те, як працює веб-сайт, створення профілів споживчих уподобань, в основному з метою покращення досвіду, пропонованого на веб-сайті.

Основа: обробка ваших даних для цієї мети ґрунтується на законному інтересі постійного покращення досвіду клієнтів на веб-сайті. Надання ваших даних для цієї мети є добровільним. Відмова в наданні даних для цієї мети не матиме для вас негативних наслідків.

B. Якщо ви є відвідувачем сайту, ТОВ “СТОРТАЙРЕС” обробляє ваші персональні дані наступним чином:

 • Для маркетингової діяльності, відповідно, для передачі за допомогою засобів дистанційного зв’язку (електронна пошта, sms) комерційних повідомлень щодо продуктів і послуг, які пропонує ТОВ “СТОРТАЙРЕС”, через веб-сайт.

Причина: обробка ваших даних ґрунтується на вашій згоді, якщо ви вирішите її надати. Ви можете висловити свою згоду на обробку даних, заповнивши та поставивши позначку у відповідній графі у формі підписки на розсилку, доступній на сайті. Щоб відмовитися від отримання таких комерційних повідомлень, ви можете скористатися опцією в кінці кожного електронного листа/sms, що містить комерційні повідомлення. Надання ваших даних для цієї мети є добровільним. Відмова в наданні згоди на обробку ваших даних не матиме для вас негативних наслідків.

 • Для розгляду скарг, скарг і моніторингу трафіку та покращення вашого досвіду на сайті.

Причина: обробка ваших даних для цієї мети ґрунтується на законному інтересі ТОВ “СТОРТАЙРЕС” для забезпечення належного функціонування веб-сайту, а також для постійного покращення досвіду відвідувачів веб-сайту, зокрема шляхом вирішення різноманітних коментарів, запитань або скарги. Надання ваших даних для цієї мети є добровільним. Відмова в наданні даних для цієї мети не матиме для вас негативних наслідків.

3. Тривалість часу, протягом якого ми обробляємо ваші дані:

Ми оброблятимемо ваші персональні дані настільки, наскільки це необхідно для досягнення цілей обробки, зазначених вище. Якщо ви є клієнтом, ми оброблятимемо ваші дані протягом усього періоду договірних відносин, а потім відповідно до юридичних зобов’язань, які підпадають під відповідальність (наприклад, у випадку підтверджуючих фінансово-бухгалтерських документів, для яких термін зберігання передбачений законом становить 10 років на кінець фінансового року, протягом якого вони були складені). У ситуації, коли ви є клієнтом і використовуєте можливість видалити свій обліковий запис користувача, натиснувши кнопку «видалити обліковий запис» у розділі «інформація про мій обліковий запис», ТОВ “СТОРТАЙРЕС” інтерпретує цю дію як вашу можливість скасувати підписку на отримання комерційних повідомлень, за допомогою яких ми інформуємо вас про продукти та послуги, які пропонуються на сайті. У зв’язку з цим, якщо ви вирішите видалити свій обліковий запис користувача, ми більше не надсилатимемо вам електронні листи та/або SMS такого роду. Однак ми хотіли б повідомити вам, що видалення вашого облікового запису не призведе до автоматичного видалення ваших особистих даних.