Показано 1–30 із 116

Зимова резина від Radburg

Що таке зимова гума і які переваги вона приносить

Зима – складна пора для більшості водіїв, особливо коли їм доводиться їздити дорогами, вкритими снігом, льодом або ожеледицею. Є багато ризиків через недосвідчених водіїв, які не обладнують свій автомобіль належним чином, тому ви повинні бути дуже обережними щодо небезпек, яким ви наражаєтесь.

Зимові шини не тільки рекомендовані, але й обов’язкові, коли того вимагає погода.

Щодо способу їх виготовлення, використовується спеціальна гума, яка дуже добре поводиться при дуже низьких температурах і забезпечує хорошу адгезію.

Обладнати автомобіль зимовою гумою необхідно, щоб добре ним керувати. Автомобілем без спеціальних шин буде важко керувати і, крім того, це небезпечно.

Зимові шини купують також за те, що вони забезпечують краще зчеплення з дорогою, оскільки мають протектор з блоками, лопатями та додатковими каналами. Отже, якщо ви хочете безпеки та контролю, покладайтеся на зимові шини, які ми пропонуємо вам у Radburg.

Коли зимові шини обов’язкові

Законодавство нашої країни не встановлює певної дати чи температури, яка повинна бути досягнута, щоб встановлення зимових шин було обов’язковим. Однак ви повинні знати, що вас можуть оштрафувати, а ваше свідоцтво про реєстрацію можуть анулювати, якщо ви проїдете ділянкою, вкритою льодом і снігом, з невідповідними шинами.

Як загальна рекомендація, щоб переконатися, що ви не застали сніг непідготовленими і щоб ви завжди були в безпеці, обладнайте автомобіль зимовими шинами, коли температура опускається нижче 7 градусів за Цельсієм.

Як правильно вибрати зимову гуму

У холодну пору року важливо, щоб шини були в найкращому стані, тому такій покупці необхідно приділити велике значення.

Перш за все, купуючи зимову гуму, враховуйте характеристики в свідоцтві про реєстрацію, інакше ви ризикуєте отримати серйозні штрафи. Ширина шини, висота борта, тип конструкції та діаметр є обов’язковими. Що не обов’язково має бути ідентичним, так це індекс ваги, який покаже, яке навантаження може витримати шина, та індекс швидкості, який надасть вам інформацію про максимально дозволену швидкість руху шин.

Дата виготовлення (DOT) також дуже важлива. Якщо ви збираєтеся купувати нові шини, переконайтеся, що вони виготовлені якомога пізніше. Якщо вас не цікавить цей аспект, ви можете купити вживані шини, які мають старіший DOT.

Вибираючи зимову гуму, можна також враховувати її стан. Ви можете вибрати нові версії, відремонтовані або вживані зимові шини, пробігти менше або більше. Ви можете знайти їх усі у нас виняткової якості! Відремонтовані шини надзвичайно популярні та рекомендовані всім водіям, які хочуть насолоджуватися приємним досвідом водіння з неперевершеним зчепленням і високою довговічністю.